Prezent na parapetówkę

Kilka dni temu otrzymaliśmy zaproszenie od Znajomych naszych dzieci. Zaproszenie na parapetówkę.

Czytaj dalej
Prezent na ślub

Oryginalny prezent na ślub i wesele

to gwarancja wyróżnienia się pośród tłumu gości.

 

Czytaj dalej
Alfabet Skrzyneczki z Warmii

Nasza skrzyneczka z Warmii stylizowana na starą, skórzaną teczkę jest estetyczna i elegancka.

Czytaj dalej
Targi Nieruchomości i design w Łodzi 28 -29 IX 2019

Dwie skrzyneczki z Warmii znalazły swój nowy dom w okolicach Łodzi

Czytaj dalej
Reklama Tyskie ze Skrzyneczką z Warmii w tle…..

Skrzyneczki z Warmii w telewizji

Czytaj dalej
759 Jarmark św Dominika

Kolorowe Jarmarki

czyli nasz siódmy a 759 Jarmark św Dominika wydarzył się w Gdańsku na Grobla

Czytaj dalej
Alfabet Skrzyneczki z Warmii

to zbiór określeń, opisów, które wyrażają nasi zachwyceni klienci. Zapraszamy do lektury, jak nasz produkt jest postrzegany oczami fanów :)

Czytaj dalej
Piszą o nas w Gazecie Olsztyńskiej

Trafilismy na łamy lokalnej gazety :)

Czytaj dalej
Jarmark 758

To nasz szósty Jarmark Dominikański i jest na szóstkę!

Upał i ulewa na przemian, tak przywitał nas 758 Jarmark Św Dominika. Nam pogoda nie przeszkadza, bo klientów przybywa i ulica Szeroka szerokim gestem przybliża przechodniom nasze Skrzyneczki. Na naszym stoisku gościmy także wyroby zaprzyjaźnionych Rękodzielników z Warmii.

Czytaj dalej
O co biega

czyli  o tym , jak wspieramy działania charytatywne w naszym mieście!

Czytaj dalej
Ta chwila ...

Ta chwila, gdy kurier stoi u drzwi i wręcza nam paczkę, długo wyczekiwaną, wymarzoną, naszą, niepowtarzalną. 

Czytaj dalej
Powrót do szkoły

Skrzyneczka dobrych myśli już na dobre zamieszkała w swojej szkole i otrzymała pierwsze listy od najmłodszych uczniów z okazji Dnia Kota. Miała też swoją pierwszą sesję zdjęciową w obiektywie Jarka Kowalskiego #SzaloneWalizki za którą pięknie dziękujemy.

Czytaj dalej
Jarmarkowe życie

Jeśli chcesz się przekonać, ile tak naprawdę znaczysz, ile warta jest Twoja praca, Twoje wyroby, Twoje rękodzieła jedź na Jarmark Dominikański. W tym roku po raz szósty przybędziemy na 758 już Jarmark św Dominika. Przybądź i Ty. Warto!!

Czytaj dalej
Jarmark Dominikański 2017

Jarmarkowe życie AD 2017. Czyli co nowego, co starego? Czy czeka nas tutaj jakaś nowa przygoda? W końcu co może nas jeszcze zaskoczyć skoro to już czwarty raz. Oj można było się zdziwić jaka moc niespodzianek jeszcze drzemie w tym wiekowym kiermaszu rozmaitości.

Czytaj dalej
Piszą o nas w Szalonych Walizkach

Tak ciepły artykuł, że czyta się go z nutką zażenowania, a napisany przez naszych nowych przyjaciół zza płota Dorotę i Jarka. Naszych wiernych "fallowersów" zapraszamy do odwiedzenia i polubienia ich strony SzaloneWalizki pełnej podróżniczych, inspiracji i nie tylko. Życzymy im samych sukcesów, które z pewnością już wkrótce przyjdą.

Czytaj dalej
Skrzyneczka z Warmii Produktem Regionalnym

Skrzyneczka z Warmii to produkt na wskroś regionalny. Postanowiliśmy zatem wypromować naszą skrzyneczkę i przy okazji podkreslić jej warmiński rodowód. W tym celu podjeliśmy starania o pozyskanie certyfikatu Produkt Warmia Mazury. Czy było warto? Jak to zrobiliśmy? Zapraszamy do lektury

Czytaj dalej
Targi Targi

Wśród wystawców biura nieruchomości, developerzy, designerzy wnętrz, producenci drzwi, okien, specjaliści od inteligentnych  domów, finansów i Skrzyneczka z Warmii.

Czytaj dalej
Nic przypadkiem się nie zdarza

Opowieść z przystankowej wiaty o tym,  jak Skrzyneczka z Warmii na dobre wiadomości trafiła na Targi Nieruchomości.

 

Czytaj dalej
New Polish Design - tak piszą o nas :)

Design u bram czyli słów kilka o naszej Skrzyneczce z Warmii na Portalu New Polish Design.

Czytaj dalej
Jarmark Dominikański 2016

Jarmarkowe życie AD 2016. Oj działo się działo. Nie wierzycie - zobaczcie. Krótka ale obfita we wspomnienia relacjia okraszona kilkma zdjęciami. Zapraszamy.

 

Czytaj dalej
Jarmark Dominikański 2015

Jarmarkowe życie AD 2015, Czyli jak przeżyliśmy 755 Jarmark Dominikański. Skromne poczatki, wiara w sukces, wiara w cud większa od strachu. Pierwszy rok, w którym wykupiliśmy sotisko na cały Jarmark. Ale kto nie ryzykuje, nie baluje :)

Czytaj dalej
Piszą o nas w Made In Warmia Mazury

Miło jest nam zagościć na łamach tego nowoczesnego czasopisma.  Nasza historia cieszy jego czytelników a nam przyspożyła mnóstwo nowych klientów. To kolejny krok w drodze sukcesu Skrzyneczki z Warmii.  Made In Warmia Mazury wniosła nową jakość do tradycyjnej formy mediów nieelektronicznych, który charakteryzuje jakość, profesjonalizm i nowoczesna estetyka.

Czytaj dalej
Jak to się zaczeło

Początki nie były łatwe. Pomysł, aby pojechać do Gdańska i pokazać nasze skrzynki ludziom i światu zrodził się na spontanicznie. Jedziemy!!!  Stać nas było tylko na weekendowe stoisko, w ostatnie dni Jarmarku Św. Dominika. Był sierpień 2013 i tak to się zaczęło a konsekwencji nikt nie mógł się spodziewać.

Czytaj dalej