Pracownia

Nasza praca jest naszą pasją

Jesteśmy małą rodzinną firmą, manufakturą zlokalizowaną w Olsztynie pośród lasów i jezior, mieszcząca się „w garażu”. Zajmujemy się wytwarzaniem  przedmiotów dekoracyjno-użytkowych z metalu a naszym głównym produktem jest autorski projekt ręcznie wykonanej skrzynki na listy w kształcie teczki szkolnej.


Łączymy rodzinną tradycję z regionalną kulturą. Naszym wyrobom nadajemy niepowtarzalny charakter i styl.

W 2016 roku uzyskaliśmy tytuł Produkt Regionalny Warmia Mazury.


Skrzynka na listy w kształcie teczki to sentymentalny wyrób przywołujący wspomnienia dzieciństwa, łączący pokolenia. W dobie komunikacji mailowej jest doskonałym reliktem przeszłości niezbędnym do przekazywania dobrych wieści drogą listowną. Stanowi też prawdziwą ozdobę Twojego domu jak również świetnie nadaje się jako nietuzinkowy prezent na parapetówkę, wesele oraz urodziny.

Stawiamy na wysoką jakość

Bardzo ważne są dla nas detale, dokładność i funkcjonalność wyrobów. Mamy ambicje, aby nasza oferta poza walorami użytkowymi cieszyła również Państwa zmysł artystyczny i służyła jako oryginalny element dekoracyjny na długie lata. 


Nasza skrzynka na listy to świetny oryginalny prezent.

Nasz produkt wykonany jest według zastrzeżonego patentem wzoru. Posiada wiele zalet związanych z oryginalnym wyglądem przywołującym sentymentalne wspomnienia dzieciństwa, lat szkolnych i uroku dawnej korespondencji. Jest odporny na rdzę i zabezpiecza korespondencję przed zamakaniem.

Szeroka oferta modeli i kolorów naszego produktu umożliwia właściwy jego dobór do otoczenia, zabudowy, koloru tynku i ogrodzenia. Uniwersalne wymiary i mocowanie sprawiają, że bez trudu możemy zamontować naszą skrzyneczkę w dowolnym miejscu w pobliżu Waszego domu. Nasz produkt sprawdza się świetnie w roli oryginalnego prezentu.


Istniejemy na rynku już kilka lat i nie odnotowaliśmy do tej pory żadnej reklamacji dotyczącej jakości naszego produktu. Jesteśmy solidni, sumienni, gwarantujemy wysoką jakość naszych wyrobów i indywidualny stosunek do potrzeb każdego klienta. Ufamy, że sprostamy Państwa oczekiwaniom i spełnimy Wasze marzenia.

Z poważaniem i życzeniami tylko dobrych wiadomości:

                                                                                                                      Rodzina Smyk

  • Zbigniew Smyk - z wykształcenia biochemik z zamiłowania kowal artysta, rękodzielnik twórca Skrzyneczki z Warmii
  • Sylwia Smyk żona – z wykształcenia pedagog, w wolnym czasie prowadzi stronę na Facebook'u i dba o profesjonalny wizerunek rodzinnej firmy
  • Łukasz Smyk syn – z wykształcenia lekarz, w wolnym czasie prowadzi rodzinną firmę Skrzyneczka z Warmii
  • Adam Smyk syn – z wykształcenia prawnik, zajmuje się networkingiem i sprawami administracyjnymi