Alfabet Skrzyneczki z Warmii

Nasza skrzyneczka z Warmii stylizowana na starą, skórzaną teczkę jest estetyczna i elegancka.

E- jak efektowna skrzyneczka z Warmii

bo liczy się efekt końcowy, niepowtarzalny, jedyny naszej skrzyneczki. To efekt kunsztu pracy i pasji Pana Zbigniewa twórcy i wykonawcy naszych produktów. Każda z nich pomimo usprawnienia procesu tworzenia przechodzi przez ręce Pana Zbigniewa i każda jest niepowtarzalna. Te charakterystyczne wygięcia, załamania, przetarcia, aby uzyskać końcowy efekt robią na naszych klientach wrażenie i przywołują sentymentalne wspomnienia szkolnych lat. Nasza skrzyneczka z Warmii stylizowana na starą, skórzaną teczkę jest estetyczna i elegancka. Zdobi stylowe bramy, rezydencje, hotele, szkoły i gospodarstwa agroturystyczne.  

 F – jak fantastic

to ulubione zawołanie naszych klientów, Europejczyków i zza oceanów. Często spotykamy się z taką spontaniczną reakcją naszych Gości na Jarmarku Dominikańskim. To jedno słowo, gest i uśmiech określa wszystko. Nasze skrzyneczki z Warmii docierają do najodleglejszych zakątków naszego globu. Spotkasz je w Meksyku, Kanadzie , Australii, Nowym Jorku, Moskwie, Kaliningradzie, na Sycylii i w Barcelonie, w Skandynawii i w Japonii.

Takie są skrzyneczki z Warmii fenomenalnie zakręcone.

G – jak gadżet

skąd takie skojarzenie? Otóż mamy w naszej ofercie mniejsze skrzyneczki z Warmii na dobre wiadomości i nie tylko. One często przywołując sentymentalne wspomnienia służą jako gadżet w firmach reklamowych, developerskich, biurach turystycznych i szkołach. Ile tam można pomieścić cennych wiadomości i ile informacji uzyskać od zadowolonych klientów.

SZAAAAA…. Ale o tym wiedzą tylko małe Skrzyneczki z Warmii bez rulonu !

H - jak handmade

Tak, ręcznie robiona Skrzyneczka z Warmii to rękodzieło rodem z Olsztyna. To efekt pracy, doświadczenia i pasji Pana Zbigniewa z wykształcenia biochemika z zamiłowania rękodzielnika. Długa historia Skrzyneczki z Warmii przywołuje sentymentalne wspomnienia jej pierwszych wzorów i detali kunsztownie wykonanych w warsztacie pod wiatą pośród winorośli i słońca promieni. Wówczas jedna skrzynka powstawała w ciągu czterech dni, niekiedy tygodnia. Dziś po tamtej manufakturze pozostały jedynie wspomnienia i kilka prototypów, wzorów. Nadal wiele elementów wykonujemy ręcznie jak paski,  zakówki, sprzączki. Ręcznie również zdobimy i wyginamy nadając skrzynce efekt starej, szkolnej teczki.

Ta ręczna praca daje nam najwięcej satysfakcji.

Bo to jest po prostu nasze życie… życie rękodzielnika  

Powrót do bloga