Piszą o nas w Szalonych Walizkach

Tak ciepły artykuł, że czyta się go z nutką zażenowania, a napisany przez naszych nowych przyjaciół zza płota Dorotę i Jarka. Naszych wiernych "fallowersów" zapraszamy do odwiedzenia i polubienia ich strony SzaloneWalizki pełnej podróżniczych, inspiracji i nie tylko. Życzymy im samych sukcesów, które z pewnością już wkrótce przyjdą.

Szalone Walizki

To blog podróżniczy, który narodził się z przygód jakie przytrafiają się od lat małżeństwu Doroty i Jarka w podróży. W przeciwieństwie do rzewnych historii jakie czasem czytacie – nie wyszli oni z korporacji. Dalej pracują a blog to ich pasja. Dorotka prowadzi studio kosmetyczne Hedene. Jarek pół życia spędził w telewizji a teraz dalej działa w szeroko pojętej branży medialnej.

"Zdajemy sobie sprawę, że największą wartością podróżowania są ludzie, których poznajemy" 

- D&J

Losy Szalonych Walizek i Skrzyneczki z Warmii złaczyła .. ulica. Tak jesteśmy sąsiadami z osiedla Dajtki w Olsztynie. Gdy Jarek i Dorota tylko się o nas dowiedzieli koniecznie chcieli się z nami spotkać. Na bazie tego spotkania powstał artykuł o naszej firmie który możecie zobaczyć tutaj. 

Spotkanie w miłej i rodzinnej atmosferze zaowocowało przyjaźnią na lata oraz tymi pięknymi zdjęciami


Dziekujemy i kochamy Was

 

Powrót do bloga