Powrót do szkoły

Skrzyneczka dobrych myśli już na dobre zamieszkała w swojej szkole i otrzymała pierwsze listy od najmłodszych uczniów z okazji Dnia Kota. Miała też swoją pierwszą sesję zdjęciową w obiektywie Jarka Kowalskiego #SzaloneWalizki za którą pięknie dziękujemy.

Skrzyneczka z Warmii wspiera olsztyńską edukację!


W piątek 16 lutego dotarliśmy do Szkoły Podstawowej Nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej,aby przekazać w darze Czerwoną Skrzyneczkę z Warmii na ręce Pani Dyrektor Darii Narbut i Pani Jolanty Okuniewskiej - Honorowego Profesora Oświaty. To była wyjątkowa i uroczysta chwila w życiu społeczności tej szkoły na olsztyńskim Zatorzu. Przy filiżance znakomitej kawy w gabinecie Pani Dyrektor, w zacnym gronie Przyjaciół Darii Narbut, Jolanty Okuniewskiej, Jarka Kowalskiego z-cy dyr CEIK w Olsztynie z #SzaloneWalizki powróciliśmy do szkolnych wspomnień i refleksji. Były opowieści o podróżach i pomysłach jak dotrzeć do umysłów i serc podopiecznych.

Skrzyneczka dobrych myśli już na dobre zamieszkała w swojej szkole

Otrzymała również swoje pierwsze listy od najmłodszych uczniów z okazji Dnia Kota. Pięknie prezentowała się w obiektywie Jarka Kowalskiego #SzaloneWalizki. Dziękujemy Jarku za piękne zdjęcia :)


Oby jak najwięcej dobrych listów, zarówno od Rodziców jak i uczniów tej niezwykłej Szkoły trafiało do Czerwonej Skrzyneczki. Dziękujemy za spotkanie, dziękujemy dzieciom za piękne Rękodzieło i życzymy tylko dobrych wiadomości!

Powrót do bloga