Alfabet Skrzyneczki z Warmii

Nasza Skrzyneczka z Warmii w kształcie szkolnej teczki jest interesującą i innowacyjna…

I- jak inspirująca skrzyneczka z Warmii

bo liczy się każdy pomysł, skojarzenie i otwartość na otaczający świat. Czasami jeden obraz, słowo wystarczą , aby stworzyć niepowtarzalny efekt mówi o swoim dziele autor i pomysłodawca wyjątkowych skrzynek na listy Pan Zbigniew Smyk. Zainspirowała mnie stara szkolna teczka i tak zacząłem  szukać skojarzeń, wspomnień i zrodził się pomysł na wyjątkową skrzynkę na listy w kształcie tornistra. I tak zaczęła się skrzyneczkowa historia, która trwa do dziś….  

 J – jak jedyna skrzyneczka z Warmii,

A czy można  inaczej określić produkt, który wyzwala tyle zachwytu i ciepłych skojarzeń. Nasi klienci bardzo identyfikują się ze swoją skrzyneczką o czym świadczą słowa uznania i zdjęcia zamieszczane na naszej stronie FB. Jedyna i wyjątkowa jest nasza skrzyneczka z Warmii , która przekazuje  zawsze dobre wiadomości w różnych zakątkach świata i w Polsce w małych i dużych miejscowościach.

K – kolorowe skrzyneczki z  Warmii

Tak świat kolorów nie jest nam obcy i spełnia ważną rolę w projektowaniu designerskich skrzynek na listy. Oferujemy nasze wyroby w podstawowej palecie barw jak również realizujemy zamówienia  na  kolory niestandardowe. Czasami przyjmujemy zamówienia na skrzynki w  kolorze lawendy, wrzosu , ecru czy turkusowe. Słowem w  każdym kolorze w palecie  barw RAL malujemy nasze skrzynki, aby sprawić jak najwięcej radości naszym klientom. Bo my nasze skrzyneczki tworzymy z  miłością,

Powrót do bloga