Mówią o nas

Przeżyte chwile warte uwiecznienia

Goszcząc na kanapie śniadaniowej telewizji

Tworząc nasza firmę nawet nie mogliśmy się spodziwać, że nasz produkt odbije się w mediach takim echem. Przeszło to nasze najśmielsze oczekiwania. Niezapomnianym doświadczeniem było goszczenie na kanapie śniadaniowej telewizji w Pytaniu na Śniadanie. Ciepłe przyjęcie z jakim się spotkaliśmy od razu uwolniło nas od ogromnej tremy. Zaprezentowałimy w trakcie wywiadu nasze kolorowe skrzynki na listy, które podbiły świat.  Cieszymy się, że możemy jeszcze raz z Wami przeżyć te chwile. 
Skrzyneczka w teleexpresie

Trafić do teleexpresu gdy firma dopiero raczkuje to marzenie każdego prezesa. Ale czasem marzenia się spełniają. Stres równie ogromny jak satysfakcja z sukcesu. W materiale zaprezentowaliśmy nasz warsztat gdzie powstają wspaniałe oryginalne skrzynki na listy. Nie masz pomysłu na prezent obejrzyj materiał o naszym produkcie.Szkrzyneczka z Warmii w Made In

Miło jest nam zagościć na łamach tego nowoczesnego czasopisma.  Nasza historia cieszy jego czytelników a nam przyspożyła mnóstwo nowych klientów. To kolejny krok w drodze sukcesu Skrzyneczki z Warmii.  Made In Warmia Mazury wniosła nową jakość do tradycyjnej formy mediów nieelektronicznych, który charakteryzuje jakość, profesjonalizm i nowoczesna estetyka.Portal New Polish Design skierowany jest do fanów designu, projektantów, architektów, grafików, producentów i dystrybutorów przedmiotów designerskich. Tam trafiła też  nasza skrzyneczka z Warmii i zasłużyła na wdzięczną prezentację. Bo cóż może być lepszą wizytówką naszej posiadłości, jak nie skrzynka na listy, zamontowana na bramie okalającej naszą posesję? Tym bardziej, jeśli przekazuje tylko dobre wiadomości ! Zapraszamy do lektury wywiadu, w którym dowiecie się o naszej historii. Artykuł znajdziecie tutaj.