Prezent na ślub

Oryginalny prezent na ślub i wesele

to gwarancja wyróżnienia się pośród tłumu gości.

 

Takie okazje, jedyne i niepowtarzalne i zawsze ważne zdarzają się z pewnością każdemu kilka razy w życiu. Być gościem, świadkiem czy drużbą na weselu to zaszczyt i zobowiązanie. Wśród wielu aspektów i niuansów tego wydarzenia zawsze ważnym i niekiedy kłopotliwym pozostaje pytanie jaki prezent na wesele kupić?  Prezent na ślub, oryginalny, czy zamiast kwiatów, może prezent z grawerką i zaczynamy myśleć, szukać i analizować kolejne pomysły. W końcu stwierdzamy, że nietrafiony, banalny i taki zwyczajny. Warto zatem, może pomyśleć czasem  o rękodziele przy tak osobistej i wyjątkowej okazji jaką jest ślub.

Podobnie z prezentem na rocznicę ślubu 10, 20 , 25, 30

– nie ważne bo na każdą nadaje się nasza skrzyneczka na listy o ile młodzi mają dom. W końcu  ile rocznic tyle pomysłów!  Ile rocznic tyle życzeń, listów i dowodów pamięci. Samo życie!

A więc mamy, jest pomysł na prezent. Oryginalny, ręcznie wykonany, hande made, niebanalny. Właśnie ręcznie robiona skrzynka na listy w kształcie teczki. Doskonały prezent na ślub, dla młodych, dla rodziców, jubilatów.

Skrzynka na listy handemade zawiera w sobie wszystkie zalety oryginalnego prezentu i do tego przyjmuje i przekazuje zawsze dobre wiadomości. W miejscu przeznaczonym na wizytówkę możliwość grawerki dowolnej treści. Pomysłów tyle ile rocznic, imion nowożeńców czy jubilatów. Pomysłów tyle ile adresów, numerów domów albo sentencji z okazji ślubu czy rocznicy  10, 20, 25, 30, 35... Prezent do 400 zł prezentuje się doskonale i jest w zasięgu możliwości i zasobności portfela ofiarodawców.


Sama skrzynka na listy ręcznie wykonana

też może służyć jako swoiste opakowanie dla kolejnego prezentu, który można odkryć po otwarciu skrzynki. Tak więc jest okazja, aby na prezent z okazji rocznicy ślubu rodziców na przykład dołączyć ciekawą książkę, dobry trunek a może voucher prezentowy.

Prezent na ślub do 400 zł.

Skrzynka na listy ręcznie wykonana jest trwała, odporna na korozję i zniszczenia, jak trwałe i solidne jest małżeństwo dwojga kochających się miłością szczerą ludzi. 

Powrót do bloga