Skrzynka pocztowa też może być ładna

Skrzynka na listy to stały element każdego domu. Nie musi ona jednak wyglądać pospolicie, ale może być produktem z duszą. Oryginalna skrzynka jest w stanie zmienić wizerunek posesji i nadać jej niepowtarzalny charakter.

Oprócz tego że spełnia swoją podstawową funkcję, czyli przyjmowanie listów, to swoim nietypowym wyglądem może stać się piękną ozdobą domu czy dekoracją ogrodu. Niektórzy wolą skrzynki o nowoczesnym wyglądzie, natomiast nasz produkt jest skierowany do ludzi preferujących styl retro. Nasze skrzynki powstały w oparciu o koncepcję starego szkolnego plecaka i ta stylistyka spotkała się z pozytywnym odzewem setek klientów, którzy zakupili nasz produkt i z dumą zawiesili go na swoim ogrodzeniu.

Wartościową funkcją skrzynki pocztowej jest także dedykowane miejsce na ulotki (na przykład w formie tuby / rulonu / gazetnika) która umożliwia swobodne umieszczanie reklam zamiast wrzucania ich do wnętrza skrzynki.

Personalizacja skrzynki umożliwia szybkie i skuteczne dostarczenie korespondencji pod wskazany adres. Nasze produkty posiadają możliwość dodania wizytówki (miejsca na umieszczenie np. nazwy ulicy z numerem domu). Kolor i kształt jest bardzo ważny z punktu widzenia  naszych odczuć estetycznych i poczucia piękna. Skrzyneczki z Warmii dostępne są w szerokiej gamie kolorów (możesz wybrać dowolny kolor skrzynki na listy z palety RAL). Możesz także zamówić zindywidualizowaną wersję kolorystyczną.

Solidna, bezpieczna, funkcjonalna niepowtarzalna i przekazująca zawsze dobre wiadomości skrzynka na listy to Skrzyneczka z Warmii. 

Zobacz nasze produkty!

Powrót do bloga