Skrzynka na listy z numerem posesji lub wizytówką 1-paskowa
Skrzynka na listy z numerem posesji lub wizytówką 1-paskowaSkrzynka na listy z numerem posesji lub wizytówką 1-paskowaSkrzynka na listy z numerem posesji lub wizytówką 1-paskowa

Skrzynka na listy z numerem posesji lub wizytówką 1-paskowa

kolor:

350,00 PLN


KUP!

Dostępne kolory:

Dostępne kolory

  1. Brązowy
  2. Czerwony
  3. Błękitny
  4. Zielony
  5. Biały
  6. Czarny
  7. Zółty
  8. Grafitowy

Opis produktu

Wymiary: 40 x 36 x 10 cm
Waga: 5,8 kg
Ręcznie wykonana skrzynka na listy z grubej ocynkowanej blachy, pomalowana i patynowana na bazie farb metalizowanych najwyższej jakości.

Model z jednym paskiem u góry i dwoma na dole oraz ramką na numery posesji lub wizytówkę umiejscowionym w prawym górnym rogu.

W tym modelu do skrzynki dołączamy specjalnie wygrawerowaną RAMKĘ zawierającą zaproponowaną przez Państwa treść taką jak np.: imię i nazwisko lub NR posesji.

Cechy produktu:

• Odporna na korozję.
• Wyposażona w zamek bębenkowy oraz gazetnik.
• Otwierana z boku.
• Otwór wrzutowy pozwala na listy w formacie A4.

Nasze skrzynki są autorskim projektem przypominającym kształtem starą skórzaną teczkę wykonane z grubej ocynkowanej blachy.

Odpowiedni otwór pozwala na swobodne włożenie listów o formacie A4. Szerokie boczne drzwiczki zabezpieczone zamkiem bębenkowym zapewniają wygodny dostęp do korespondencji.

Dodatkowo wyposażona jest w gazetnik na różnego rodzaju ulotki, reklamówki oraz gazety.  Nasz funkcjonalny produkt swój niepowtarzalny charakter zawdzięcza solidnemu wykonaniu oraz rzemieślniczej pasji w odwzorowywaniu z najwyższą dokładnością licznych detali.

Oferujemy kilka modeli skrzynek w wymiarze 40cm x 36cm x 10cm, o wadze 6,5kg z grubej ocynkowanej blachy grubości 1 mm, w szerokiej gamie kolorów, które pasują do każdego rodzaju ogrodzenia, bramy, furtki lub drzwi wejściowych. Specjalnie zaprojektowana dodatkowa ramka pozwala na umieszczenie w niej wizytówki, adresu lub numeru domu. Nasza skrzynka to świetny prezent na parapetówkę, ślub lub urodziny.

KUP!