Witamy na naszej stronie internetowej!

Jesteśmy małą rodzinną firmą, manufakturą zlokalizowaną w Olsztynie pośród lasów i jezior.

Zajmujemy się wytwarzaniem  przedmiotów dekoracyjno- użytkowych z metalu. Nasz główny produkt to autorski projekt ręcznie wykonanej skrzynki na listy w kształcie teczki. To efekt pracy i kunsztu doświadczonego kowala, projektanta i spawacza.

Nasza praca jest naszą pasją. Łączymy rodzinną tradycję z regionalną kulturą. Naszym wyrobom nadajemy niepowtarzalny charakter i styl.

Skrzynka na listy w kształcie teczki to sentymentalny wyrób przywołujący wspomnienia dzieciństwa, łączący pokolenia. W dobie komunikacji mailowej jest doskonałym reliktem przeszłości niezbędnym do przekazywania dobrych wieści drogą listowną. Stanowi też prawdziwą ozdobę Twojego domu jak również świetnie nadaje się jako nietuzinkowy prezent na parapetówkę, wesele oraz urodziny.

Stawiamy na wysoką jakość, bardzo ważne są dla nas detale, dokładność i funkcjonalność wyrobów. Mamy ambicje, aby nasza oferta poza walorami użytkowymi cieszyła również Państwa zmysł artystyczny i służyła jako oryginalny element dekoracyjny na długie lata. Jesteśmy nastawieni na współpracę z każdym klientem.

Nasze wyroby można spotkać w wielu domach w kraju i na świecie. Podczas Jarmarku Dominikańskiego latem 2013 r  spotkaliśmy się z dużym uznaniem zarówno  wśród wystawców jak i zagranicznych gości , co było opisane w gdańskim dodatku Gazety Wyborczej w roku 2013 oraz 2016 . Od tego czasu corocznie wystawiamy się w Gdańsku na ul. Grobla I , stoisko nr 36 - zapraszamy do odwiedzenia nas na Jarmarku Dominikańskim !!!

Łukasz, Zbyszek i Sylwia Smyk z rodziną 

Piszą o nas również w ... ! :

http://newpolishdesign.pl/design-u-bram/7288

http://madeinwm.pl/az-chce-sie-cos-wyslac/