Dostawa produktu

1. Produkt zostanie wysłany przez sklep www.skrzyneczka.olsztyn.pl po zaksięgowaniu przez nas wpłaty na konto lub w serwisie e-płatności. Nie wysyłamy towaru przed dokonaniem zapłaty, chyba że wybraną formą płatności jest płatność przy odbiorze.

2. Dostawa odbywa się za pośrednictwem:

* kuriera Firmy UPS , DHL , DPD

* Poczty Polskiej

według wyboru klienta.

Wysyłamy nasze produkty w Polsce i za granicę.

3. Opłata doliczana jest przy składaniu zamówienia.

Koszt przesyłki w kraju:

- kurier 20 zł.

- Poczta Polska - zwykła 20 zł

- Poczta Polska - za pobraniem 30 zł

Koszt przesyłki do krajów grupy Schengen :

- kurier 80 zł. ( 20 EURO )

4. Jeśli szacowany termin dostawy ulegnie zmianie frma Łukasz Smyk zobowiązuje się do niezwłocznego poinformowania Klienta o nowym planowanym terminie dostawy poprzez e-mail.

5. Należy wziąć pod uwagę, że dostawa do niektórych miejsc może nie być możliwa. W takim przypadku skontaktujemy się z Klientem, korzystając z danych kontaktowych przekazanych nam w chwili złożenia Zamówienia w celu ustalenia, czy Zamówienie ma zostać anulowane, czy też dostarczone na inny adres dostawy.

6. Przesyłka zostanie wysłana po zaksięgowaniu wpłaty na adres podany podczas rejestracji na stornie www.skrzyneczka.olsztyn.pl, chyba że została wybrana opcja przesyłki za pobraniem. Klient powinien  przekazywać nam jasne i  rzetelne informacje niewprowadzające w błąd w celu sprawnej realizacji zamówienia.

7. Produkty pakowane są z należytą starannością do opakowań przystosowanych do sprzedaży wysyłkowej.

8. Przy otwieraniu produktu Klient musi uważać, aby go nie uszkodzić, szczególnie w przypadku posługiwania się ostrymi narzędziami.

9. Jeśli dostawa lub odbiór opóźnia się z powodu nieuzasadnionej odmowy przyjęcia przesyłki  przez Klienta lub jeśli Klient nie przyjmie dostawy lub nie odbierze Produktu od przewoźnika (w ciągu dwóch tygodni od pierwszej próby dostarczenia Produktu), możemy rozwiązać umowę i zwrócić wpłacone środki przez Klienta, łącznie z kosztami poniesionymi na przesyłkę.